Gluteeniton

Tuotteen lisääjä ei ole kertonut omia kokemuksiaan tuotteesta.
Sisältö
Ainesosat: Vesi, gluteeniton vehnäntärkkelys, maissitärkkelys, kasvisrasva, sokeri, glukoosi, maissitärkkelys, hiiva, sakeuttamisaine: guarkumi ja E 464, ravintokuitu, johanneksenleipäpuujauho, nostatusaine: sooda, happamuuden säätöaine: E 575
Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!
Ei vielä kommentteja. Jaa arvokas mielipiteesi ja kommentoi!
Sinun tulee olla kirjautuneena, jotta voit kommentoida. Jos sinulla ei ole vielä omaa käyttäjätunnusta, ole hyvä ja rekisteröidy. Se on nopeaa ja ilmaista! Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään oikean yläkulman valikosta.
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Täysjyväleipä 320 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 25.4.2011
Maukas, rouheinen leipäBezgluten Kookosvohvelit 100g 1
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Gluteenittomat toffeemakeiset 200 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Lisääjä Celioy ‐ 25.4.2011
Valtavan kokoinen leipä, riittää isommallekin porukalle, voi pakastaa. Löytyy myös 300 g limppu.Bezgluten Suklaa-kreemikakku mix, 435 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Lisääjä Celioy ‐ 24.4.2013
Bezgluten Patonki 2 kpl, 330 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Paista uunissa 4 minuuttia ja saat rapean pinnan, maukas.Bezgluten Hot dog sämpylät 3 kpl, 150g 2
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Vaalea patongin tyyppinen sämpyläHuomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Tuotteeseen ei ole vielä liitetty kuvia.