Luontaisesti gluteeniton
Rapea maukas mysli, ei mene jauhoksi. Paketissa 250 g.
Sisältö
Ainesosat: maissihiutaleet, rusinat, pähkinä, maapähkinä, kuivattu omena, pakastekuivattu banaani ja-mansikka
Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!
Ei vielä kommentteja. Jaa arvokas mielipiteesi ja kommentoi!
Sinun tulee olla kirjautuneena, jotta voit kommentoida. Jos sinulla ei ole vielä omaa käyttäjätunnusta, ole hyvä ja rekisteröidy. Se on nopeaa ja ilmaista! Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään oikean yläkulman valikosta.
Bezgluten Patonki 2 kpl, 330 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Paista uunissa 4 minuuttia ja saat rapean pinnan, maukas.Bezgluten Al Dente Spagetti 500g
Lisääjä Celioy ‐ 24.4.2013
Bezgluten Gluteenittomat toffeemakeiset 200 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Rapea maukas mysli, ei mene jauhoksi. Paketissa 250 g.
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Tästä leivot maukkaat sämpylät ja patongit. Sopii leipäkoneeseen.Bezgluten Rapea Mysli mansikoilla ja manteleilla
Lisääjä Celioy ‐ 24.3.2013
Bezgluten Täysjyväsämpylät 3 kpl, 150 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Jyväinen tummempi sämpylä, uunissa tulee rapea pinta.Bezgluten Wafelki o smaku adwokatowym bezglutenowe/ Gluteeniton munaliköörinmakuinen vohveli, 100 g
Lisääjä LG1982 ‐ 19.8.2011
Hyviä ja erilaisia vohveleita Puolasta. Maku ja rakenne ovat molemmat kohdallaan ja tuote poikkeaa maultaan selvästi...Bezgluten Gluteenittomat leipätikut 150 g
Lisääjä Celioy ‐ 25.5.2011
Sopii dipattavaksi sekä keiton kera nautittavaksi.Bezgluten Kasvismausteseos sesongin mukaan 150 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Tuotteeseen ei ole vielä liitetty kuvia.