Ruokakesko Pirkka gluteeniton hedelmämysli
"Pidin tästä kyllä ehkä enemmän kuin marjaversiosta. Ottaen hinnan huomioon, mielestäni ihan asiallinen gluteeniton tuote." 19.9.2009
Ruokakesko Pirkka gluteeniton marjamysli
"Tiinap, ainakin Helsingin Sörnäisten S-Marketissa hyllyssä oli tyhjää Finaxin myslien kohdalla." 19.9.2009
Euro-Nat/ Le pain des fleurs Blumenbrot Knusprige...
"Kuvassa olevaa tuotetta sekä tattari-versiosta löytyy myös Viikin Prismasta. Molemmat paketit odottavat kaapissa maistamista "
19.9.2009
Cafe Portaali & Porthanian Unicafe
"Täytyypä tulla testaamaan Pääseväthän sinne muutkin kuin opiskelijat?"
18.9.2009
Dr.Schär Cereal Bar gluteeniton viljapatukka
"Jee, nyt löytyy ainakin Konalan S-Marketista ja on hyvää! Tosin kaloreita piisaa - 353kcal/100g :P" 16.9.2009
Ruokakesko Pirkka gluteeniton marjamysli
"Kieltämättä hieman petyin itsekin. Parempi nimi tuolle olisi marjamurot, kuin mysli." 7.9.2009
Dr.Schär Cereal Bar gluteeniton viljapatukka
"Enpä ole vielä nähnyt näitä missään :/" 7.9.2009
Ruokakesko Pirkka gluteeniton marjamysli
"Mainio vinkki. Satuin selaamaan Glu.fi:tä Jumbossa ja tokavikat paketit tarttuivat mukaan Cittarista "
3.9.2009
"Miten hyvin tiesivät gluteenittoman dieetin ravintoloissa vai pitikö aina selittää mitä ei voi syödä?" 3.9.2009
"Hauskan näköiset sivut "
24.8.2009
Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Yksityisviesti
Lähetä yksityisviesti
Vinkkejä
407 vinkkiä
Tuotteita
617 tuotetta
Kuvia
989 kuvaa
Linkkejä
189 linkkiä
Keskustelu
2365 viestiä, 649 aloitusta
Kommentit
651 kommenttia
Rekisteröitynyt
28.4.2008 23:07