Luontaisesti gluteeniton

Gluteeniton, vehnätön, maidoton, munaton, soijaton ja lisäaineeton
Sisältö
Ainekset: maissijauho, riisijauho
Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!
Ei vielä kommentteja. Jaa arvokas mielipiteesi ja kommentoi!
Sinun tulee olla kirjautuneena, jotta voit kommentoida. Jos sinulla ei ole vielä omaa käyttäjätunnusta, ole hyvä ja rekisteröidy. Se on nopeaa ja ilmaista! Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään oikean yläkulman valikosta.
Bezgluten Sipsit kerman ja yrttien makuiset 70 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Bezgluten Choco Puff suklaamurot hasselpähkinätäytteellä
Lisääjä Celioy ‐ 24.3.2013
Bezgluten Gluteenittomat patonkikorput 100 g
Lisääjä Celioy ‐ 25.5.2011
Lisääjä Celioy ‐ 24.4.2013
Bezgluten Gluteenittomat toffeemakeiset 200 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Hampurilaissämpylä 3 kpl, 165g 1
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Wafelki o smaku adwokatowym bezglutenowe/ Gluteeniton munaliköörinmakuinen vohveli, 100 g
Lisääjä LG1982 ‐ 19.8.2011
Hyviä ja erilaisia vohveleita Puolasta. Maku ja rakenne ovat molemmat kohdallaan ja tuote poikkeaa maultaan selvästi...
Lisääjä Celioy ‐ 25.4.2011
Valtavan kokoinen leipä, riittää isommallekin porukalle, voi pakastaa. Löytyy myös 300 g limppu.Bezgluten Ciabatta sämpylät 3 kpl, 165 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Kookas maukas sämpylä, uunissa tulee ihana rapea pinta. Sopii myös paahtimeen. Pakattu suojakaasuun joten tarvitsee...Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Tuotteeseen ei ole vielä liitetty kuvia.