Gluteeniton

Vähäproteiininen keksi
Sisältö
Ainekset: maissi-tärkkelys, kovetettu kasvirasva, vehnätärkkelys, sokeri, tärkkelyssiirappi, ravintokuitu, sakeuttamisaine: guarkumi, kaneli, johanneksenleipäpuujauhe, emulgointiaine: rasvahappojen mono-ja diglyseridit, nostatusaine: sooda.
Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!
Ei vielä kommentteja. Jaa arvokas mielipiteesi ja kommentoi!
Sinun tulee olla kirjautuneena, jotta voit kommentoida. Jos sinulla ei ole vielä omaa käyttäjätunnusta, ole hyvä ja rekisteröidy. Se on nopeaa ja ilmaista! Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään oikean yläkulman valikosta.
Bezgluten Kookosvohvelit 100g 1
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Pussissa kolme annosta. Helppo valmistaa, sekoitat jauheen kuumaan veteenBezgluten Herbatniki keksi suklaakuorrutuksella 170g
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Al Dente Spagetti 500g
Lisääjä Celioy ‐ 24.4.2013
Bezgluten Seesaminsiemensämpylät 3 kpl, 150 g 1
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Rapea maukas mysli, ei mene jauhoksi. Paketissa 250 g.Bezgluten Ciabatta sämpylät 3 kpl, 165 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Kookas maukas sämpylä, uunissa tulee ihana rapea pinta. Sopii myös paahtimeen. Pakattu suojakaasuun joten tarvitsee...
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Valmistus: Lisää pussin sisältö 3 dl kiehuvaa vettä ja sekoita hyvin Voit korvata osan vedestä kermalla.Bezgluten Rapea Mysli suklaa ja manteli
Lisääjä Celioy ‐ 24.3.2013
Bezgluten Gluteenittomat patonkikorput 100 g
Lisääjä Celioy ‐ 25.5.2011
Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Tuotteeseen ei ole vielä liitetty kuvia.