Luontaisesti gluteeniton

Tuotteen lisääjä ei ole kertonut omia kokemuksiaan tuotteesta.
Sisältö
Ainesosat: Vilja (54,25%) (täysjyväriisijauho, maissijauho), sokeri, vähärasvainen kaakaojauhe (6,3%), rypsiöljy, hasselpähkinä (2,1%), laktoosi, palmuöljy, herajauhe, auringonkukkaöljy, rasvaton maitojauhe, nostatusaineet (dinatriumdifosfaattia, sooda), emulgointiaine: auringonkukkalesitiini, aromi.
Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!
Ei vielä kommentteja. Jaa arvokas mielipiteesi ja kommentoi!
Sinun tulee olla kirjautuneena, jotta voit kommentoida. Jos sinulla ei ole vielä omaa käyttäjätunnusta, ole hyvä ja rekisteröidy. Se on nopeaa ja ilmaista! Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään oikean yläkulman valikosta.
Bezgluten Patonki 2 kpl, 330 g
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Paista uunissa 4 minuuttia ja saat rapean pinnan, maukas.Bezgluten Rapea Mysli mansikoilla ja manteleilla
Lisääjä Celioy ‐ 24.3.2013
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Gluteenittomat patonkikorput 100 g
Lisääjä Celioy ‐ 25.5.2011
Bezgluten Herbatniki keksi suklaakuorrutuksella 170g
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Bezgluten Hampurilaissämpylä 3 kpl, 165g 1
Lisääjä Celioy ‐ 19.4.2011
Lisääjä Celioy ‐ 24.4.2013
Bezgluten Gluteeniton tiikerikakku 200 g
Lisääjä Celioy ‐ 28.5.2011
Bezgluten Choco-Choco suklaa kuorutetut keksit
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Lasten lempparikeksi, paketissa 200 g. Voittanut parhaan gluteenittoman palkinnon Puolassa 2010.
Lisääjä Celioy ‐ 13.4.2011
Rapea maukas mysli, ei mene jauhoksi. Paketissa 250 g.Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.
Tuotteeseen ei ole vielä liitetty kuvia.