Ravintolavinkkejä Münchenin matkalle?

Piditkö sisällöstä? Jaa se myös ystävillesi!
<< Alkuun < Edelliset
Seuraavat > Loppuun >>
  • Susa 61 viestejä29.8.2011 11:25

    Onko kellään lähiajan kokemuksia Münchenin ravintolatarjonnasta keliaakikon näkökulmasta? Missä uskaltaa syödä turvallisesti? Entä vinkkejä hotellien suhteen, siis nimenomaan gluteenittoman aamiaisen onnistumisen osalta? Entä löytyykö kaupoista gluteenitonta? Ja mitenkä Münchenin lentokentän kahvilapuoli? KattiMatikan vinkin jo lukaisinkin ja muutakin matskua netistä on tullut surffailtua, mutta vinkkejä kaipaisin edelleen.

  • vaeltaja 1 viesti15.1.2014 19:20

    Eikö kenellekään todella ole enempää kokemusta munchenin gluteenittomasta tarjonnasta?esim. onko makkarat turvallisia keliaakikolle?kaikki tieto otetaan ilolla vastaan tulevaa reissua varten.

<< Alkuun < Edelliset
Seuraavat > Loppuun >>

Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!

Piditkö sisällöstä? Jaa se myös ystävillesi!

Osallistu keskusteluun

Eniten luetut keskustelut alueella

Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.

©2025 Glu.fi
Tietoa palvelustaUutisetKäyttöehdotKerro kaverilleOhjeet ja säännötIn englishLähetä palautettaSähkönsäästö ‐ Made ❤ Helsinki ‐ 0,013s